Contact

Vragen? Laat een berichtje achter.

Lid worden van Batouwe, een vraag over sponsormogelijkheden, of wellicht wil geïnteresseerd in een leuke basketballclinic? Laat een bericht achter en wij nemen contact met je op! 

    Adres sporthal

    Sportcentrum De Kooi
    Sportlaan 3 Bemmel

    • info@batouwebasketball.nl

    Kaart

    Batouwe Basketball

    Ceres 37
    6681 PR  Bemmel

    info@batouwebasketball.nl

    Bestuur


    Jeroen Guldemond (voorzitter)
    jeroen.guldemond@batouwebasketball.nl

    Patricia Bosch (secretariaat)
    patricia.bosch@batouwebasketball.nl 

    Hans Epema (penningmeester)
    hans.epema@batouwebasketball.nl

    Joost Vennema (technische commissie)
    joost.vennema@batouwebasketball.nl

    Simon Scholten (technische commissie jeugd)
    Simon.scholten@batouwebasketball.nl

    Yves Chin (algemeen bestuurslid)
    Yves.chin@batouwebasketball.nl

     

     

     

     

     

    Stichting Topbasketball Lingewaard

    De Rijpstraat 16
    6828 ZL Arnhem

    T: 06-41211361

    Bestuur
    Kor de Jonge (voorzitter)

    Wim Biesters

    Pieter Peren (penningmeester)

    Herm Timmermans (technische zaken Dolphins & sponsoring)

    Anouk Biesters (technische zaken Lekdetec.nl & sponsoring)